Strona na start – nasza nowa usługa

Znam wiele historii przedsiębiorców, którzy dokładnie wiedzą, że początki bywają bardzo trudne. Dlatego po wielu konsultacjach i wycenach przygotowałam specjalne pakiety, które działają w sposób stałych, ale niskich abonamentów. Mogą z nich skorzystać wszyscy, którzy potrzebują stronę internetową: osoby, które dopiero zaczynają oraz osoby, które już prowadzą swój biznes.

Jakie są korzyści tych pakietów?

Przede wszystkim niskie koszty na początku i cały okres trwania pakietu. Koszty budowy strony mogą być dla niektórych za wysokie, a to nie są wszystkie wydatki związane z budową strony. Należy przecież doliczyć jeszcze cenę serwera i domeny, które w obu pakietach wliczyłam w abonament miesięczny.

Kolejną korzyścią jest ciągła aktualizacja strony. Zapewne wiesz, jak ważne są aktualizacje pod względem bezpieczeństwa. W przypadku obu pakietów ciągle aktualizujemy system, na którym zbudowana jest strona.

Dodatkowo dzięki pakietom Twoja strona będzie ciągle aktualna. Jeżeli tego potrzebujesz, możemy edytować jej treść bez dodatkowych kosztów (np. w przypadku zmiany numeru telefonu).

W pakiecie Strona i poczta na start dostajesz także skonfigurowaną pocztę firmową, o której tak dużo tu mówimy. Mam nadzieję, że Cię przekonałam, więc skontaktuj się ze mną, abym opowiedziała Ci o szczegółach.

Jak to działa?

Jeżeli jesteś już zainteresowany budową strony internetowej, przygotuj wszystko to, co chcesz tam zamieścić. Oczywiście pomogę Ci wybrać odpowiednie informacje i doradzę co jeszcze powinno się znaleźć na Twojej witrynie. Wspólnie wybierzemy także nazwę domeny i poczty. Podczas podpisywania umowy na wybrany pakiet ustalamy termin, do którego Twoja strona będzie przygotowana. Jest to także termin rozpoczęcia trwania pakietu. W ten dzień strona zostanie podpięta pod wybraną domenę.

Podczas trwania pakietu będziemy regularnie aktualizować system strony po to, aby była ciągle bezpieczna i sprawnie działająca. W przypadku jakichkolwiek zmian, treść Twojej strony zostanie poprawiona.

A co później?

Po zakończeniu pakietu strona pozostaje do Twojej dyspozycji. Możesz z nią zrobić cokolwiek chcesz. Podobnie w przypadku serwera i domeny.

Oczywiście na koniec trwania pakietu skontaktuję się z Tobą i zaproponuję Ci kolejne pakiety w bardziej atrakcyjnych cenach. Rozwiązania dopasuję do Twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną.

Ania Zielińska

tel. 507 042 100

hello@aniazielinska.pl