Znam wiele historii przedsiębiorców, którzy dokładnie wiedzą, że początki bywają bardzo trudne. Dlatego po wielu konsultacjach i wycenach przygotowałam specjalne pakiety, które działają w sposób stałych, ale niskich abonamentów. Mogą z nich skorzystać wszyscy, którzy potrzebują stronę internetową: osoby, które dopiero zaczynają oraz osoby, które już prowadzą swój biznes.

Jakie są korzyści tych pakietów?

Przede wszystkim niskie koszty na początku i cały okres trwania pakietu. Koszty budowy strony mogą być dla niektórych za wysokie, a to nie są wszystkie wydatki związane z budową strony. Należy przecież doliczyć jeszcze cenę serwera i domeny, które w obu pakietach wliczyłam w abonament miesięczny.

Kolejną korzyścią jest ciągła aktualizacja strony. Zapewne wiesz, jak ważne są aktualizacje pod względem bezpieczeństwa. W przypadku obu pakietów ciągle aktualizujemy system, na którym zbudowana jest strona.

Dodatkowo dzięki pakietom Twoja strona będzie ciągle aktualna. Jeżeli tego potrzebujesz, możemy edytować jej treść bez dodatkowych kosztów (np. w przypadku zmiany numeru telefonu).

W pakiecie Strona i poczta na start dostajesz także skonfigurowaną pocztę firmową, o której tak dużo tu mówimy. Mam nadzieję, że Cię przekonałam, więc zobacz jak to działa.

Jak to działa?

Jeżeli jesteś już zainteresowany budową strony internetowej, przygotuj wszystko to, co chcesz tam zamieścić. Oczywiście pomogę Ci wybrać odpowiednie informacje i doradzę co jeszcze powinno się znaleźć na Twojej witrynie. Wspólnie wybierzemy także nazwę domeny i poczty. Podczas podpisywania umowy na wybrany pakiet ustalamy termin, do którego Twoja strona będzie przygotowana. Jest to także termin rozpoczęcia trwania pakietu. W ten dzień strona zostanie podpięta pod wybraną domenę.

Podczas trwania pakietu będziemy regularnie aktualizować system strony po to, aby była ciągle bezpieczna i sprawnie działająca. W przypadku jakichkolwiek zmian, treść Twojej strony zostanie poprawiona.

A co później?

Po zakończeniu pakietu strona pozostaje do Twojej dyspozycji. Możesz z nią zrobić cokolwiek chcesz. Podobnie w przypadku serwera i domeny.

Oczywiście na koniec trwania pakietu skontaktuję się z Tobą i zaproponuję Ci kolejne pakiety w bardziej atrakcyjnych cenach. Rozwiązania dopasuję do Twoich potrzeb.


Ania Zielińska

Od 4 lat wspieram przedsiębiorców w pracy nad wizerunkiem firm. Z przyjemnością pomagam wdrażać nowe pomysły oraz rozwijać biznesy po to, by konsekwentnie i skutecznie dążyć do sukcesu.