Strona internetowa Twoim domem w sieci

W dobie popularności Facebook’a, YouTube’a, Instagram’a, Twitter’a oraz innych wielu mediów społecznościowych może się niektórym wydawać, że strona internetowa jest niepotrzebna. Przecież wszystkie ważne informacje są już podane na tych portalach, łatwo się pozycjonują, są ciągle aktualne.

Jest to całkiem słuszne stwierdzenie, ale…

Zewnętrzne regulaminy

Wszystkie portale społecznościowe mają swoje regulaminy, w których określają panujące zasady. Jest to ich teren, więc musisz się dostosować do tych zasad. A one w każdej chwili mogą się zmienić, przez co w dowolnym momencie możesz zostać usunięty lub zablokowany (chodzi zarówno o konta prywatne jak i biznesowe). To, co budowało się ogrom czasu, może zostać zlikwidowane w kilka sekund.

Rola mediów społecznościowych

Czy pamiętasz, do czego służą media społecznościowe? Ma to być rozmowa z odbiorcami, którzy są lub mogą stać się Twoimi klientami. Facebook, czy Instagram jest świetnym dopełnieniem strony, która ma pełnić funkcję informacyjną. Strona zawsze jest stałym i pewnym miejscem w sieci. To taki dom dla Twojej firmy.

A o dom trzeba dbać!

Strona internetowa jest jak dom – nie wystarczy go zaprojektować, wybudować i urządzić, trzeba także regularnie o niego dbać, konserwować, sprzątać i odświeżać tak, aby wszystkim miło się w nim mieszkało.

To co trzeba robić ze stroną internetową? Przede wszystkim odwiedzać i sprawdzać, czy wszystko znajduje się na tym samym miejscu. Dodatkowo warto ją regularnie aktualizować pod względem bezpieczeństwa oraz przedstawionych tam informacji. W przypadku zmiany numeru telefonu czy rozszerzenia oferty trzeba te zmiany szybko wprowadzić.

Na sam koniec prośba – dbaj o swoją stronę internetową. Ona jest stałym i pewnym miejscem Twojej firmy w Internecie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną.

Ania Zielińska

tel. 507 042 100

hello@aniazielinska.pl