Referencje i opinie

Nawiązaliśmy współpracę z Panią Anią głównie w sprawie przebudowy naszej witryny internetowej. Pani Ania wykonała fachową robotę i stworzyła intuicyjną stronę. Nasze Laboratorium BW Quark potrzebuje wielu zakładek, aby dobrze przedstawić specyfikę branży. Udało się stworzyć wszystko tak, aby było intuicyjne i łatwe dla każdego odbiorcy. Taka właśnie teraz jest nasza strona. Czytelnik dokładnie wie, gdzie może znaleźć wszystkie informacje. Pani Ania nie tylko stworzyła stronę, ale także zadbała o treści, które się na niej znajdują. Powierzyliśmy jej opiekę nad witryną, ponieważ w naszym laboratorium brakuje fachowców, którzy mogliby się tym zająć. Pani Ania opiekuje się naszą stroną i dba o jej bezpieczeństwo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Strona internetowa BW Quark | Logo, grafika, strony internetowe, social media | Ania Zielińska | Pani od reklamy
Ewa Tinz
Laboratorium BW Quark
Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność. Miałyśmy okazję wspólnie tworzyć wizerunek mojej firmy. Otrzymałam od Pani Ani wyjątkowe projekty graficzne m.in. menu do restauracji i wizytówki oraz profesjonalną stronę internetową. To właśnie dzięki nim wyróżniam się na tle mojej konkurencji! Zadbałyśmy o wiele aspektów mojej marki. Spostrzegawczość i ogrom wiedzy pani Ani pomógł w dopracowaniu najważniejszych szczegółów, o których sama nawet nie pomyślałam. To właśnie dzięki tej współpracy zrozumiałam, że moja firma to także zadowoleni pracownicy i sprawna obsługa hotelu oraz gości hotelowych. Stworzyłyśmy nawet specjalne uniformy z profesjonalnym haftem logo marki dla każdego pracownika. Pani Ania zadbała o każdy detal i nakierowała mnie na to, co najważniejsze podczas budowania własnego biznesu. Na początku naszej współpracy miałam bardzo dużo pytań i wątpliwości, w którą stronę powinnam prowadzić swój biznes. Jednak dzięki Pani Ani udało mi się obrać dobrą ścieżkę, która prowadzi do rozwoju mojej działalności. Cieszę się, że spotkałam na swojej ścieżce zawodowej Panią Anię. Gorąco polecam!
Logo Olimp | Logo, grafika, strony internetowe, social media | Ania Zielińska | Pani od reklamy
Beata Szczepańska
Hotel i restauracja Olimp
Długo szukałam sposobu jak zapełnić swój kalendarz i nigdy by mi się to nie udało, gdyby nie fachowa pomoc Pani Ani. Z jej pomocą udało mi się trafić do odpowiednich klientów. Kiedyś miałam mały salon, gdzie nie wszystkie godziny były zajęte, a dzisiaj zastanawiam się nad założeniem drugiego gabinetu. Z Panią Anią dobrałyśmy wspólnie kolory mojej firmy. Pani Ania zaopiekowała się oprawą graficzną i zadbała o wiele szczegółów. Zorganizowała też sesję fotograficzną w moim salonie, dzięki temu powstały świetne zdjęcia do wykorzystania podczas promowania np. na plakatach i ulotkach. Pani Ania wykonała dla mnie stronę internetową, która jest intuicyjna i wielu klientów potwierdza, że bardzo łatwo się z niej korzysta.
Karty upominkowe dla kosmetyczki Elle Prudnik | Logo, grafika, strony internetowe, social media | Ania Zielińska | Pani od reklamy
Justyna Romaniuk
Elle Studio Twojej Urody
Z Anią współpracowałem na wielu płaszczyznach mojego biznesu. Jednak naszym największym osiągnięciem jest moja strona internetowa. Ania sprawiła, że moja witryna jest przejrzysta i zachęca do zapoznania się z moimi usługami. To właśnie dzięki niej mój biznes się rozwinął. Z pomocą Ani opracowaliśmy strategię dla mojej marki, która przynosi oczekiwane rezultaty. Wspólne planowanie założeń dla mojej firmy oraz ustalanie celów pomaga mi na skrupulatnym dążeniu do celu, bez popełniania zbędnych błędów.

Bardzo ważne jest dla mnie, że projekty graficzne i komunikacja jest bardzo spójna i przejrzysta. Klienci mocno to docenili.

Ania wykonuje dla mnie wizytówki, teczki firmowe, a nawet magnesy. Wszystko zależy od konkretnej strategii marketingowej, którą wspólnie stworzymy. Jestem bardzo zadowolony, że podjąłem współpracę z Anią.​

Na koniec dodam, że ta współpraca mnie bardzo dużo nauczyła. Naukę mogę wykorzystać dalej w swoim biznesie. Dziękuję Aniu!🙂
Sesja zdjęciowa Agenta Stu Mostów | Logo, grafika, strony internetowe, social media | Ania Zielińska | Pani od reklamy
Wojciech Brzozowski
Agent Stu Mostów - nieruchomości Wrocław
Współpracuję z Anią już do kilku lat. Stopniowo wprowadzałam zmiany zaproponowane przez Anię do mojego biznesu. Postawiłyśmy na strategię małych kroczków i dzięki temu zbudowałam dobrze prosperującą firmę. Jestem bardzo zadowolona ze strony internetowej, którą stworzyła Ania. To nie było łatwe wyzwanie, ponieważ mam rozbudowaną ofertę. A jednak, udało się stworzyć prostą i przejrzystą witrynę internetową! Ania pomagała mi też w przygotowaniu mojej marki na event na targach Inter Region w Prudniku. To było wyzwanie! Jednak przy fachowym podejściu Ani i jej dużej spostrzegawczości, udało się zorganizować świetny event. Liczę na dalszą wspólną współpracę, bo to właśnie dzięki niej udało mi się rozwinąć skrzydła.
Wizytówka Happy Day | Logo, grafika, strony internetowe, social media | Ania Zielińska | Pani od reklamy
Jolanta Ciesielska
Happy Day - agencja ślubno-eventowa
Naszym największym osiągnięciem jest stworzenie przyciągającego uwagę menu. W branży gastronomicznej zrobienie dobrego menu jest wyzwaniem, a Ania stanęła na wysokości zadania i stworzyła coś co przykuwa uwagę. To jednak nie wszystko. Ania zajęła się naszą stroną internetową i zadbała o spójność naszych mediów społecznościowych. Bardzo cenię sobie naszą współpracę, bo dzięki niej mój biznes się rozwija, a ja realizuję założone cele biznesowe.
Menu Miód Malina 2 | Logo, grafika, strony internetowe, social media | Ania Zielińska | Pani od reklamy
Justyna Miksa-Krutak
Restauracja Miód Malina

Chcesz dołączyć do grona moich stałych klientów?

Ania Zielińska

Zadzwoń - tel. 507 042 100

Napisz - hello@aniazielinska.pl