Inspirujące kobiety i mamy, których profile na Instagramie uwielbiam obserwować

1. Sexy zaczyna się w głowie – Karolina Cwalina

Kobieta petarda i kobieta pracująca. Uczy i couchuje innych, jak skutecznie pracować. Współtwórczyni Her Impact i mama o bardzo praktycznym podejściu (lubi nianie tak jak ja!). Wciąż zastanawiam się, jak ona to wszystko robi (ponoć jej sekret tkwi w planowaniu – ale o tym dowiecie się z jej insta).

Link: https://www.instagram.com/sexyzaczynasiewglowie/

 

2. Zaufaj Położnej

Dziewczyny, mamy, położne – ich świat krąży wokół przygotowania się do narodzin dziecka, dobrych porodów i macierzyństwa. To świetny przykład na to, jak połączyć pasję z dobrze prosperującym biznesem na Instagramie. To konto powinna poznać każda przyszła mama.

Link: https://www.instagram.com/zaufajpoloznej/

 

3. Joanna Banaszewska

Jak sama pisze: pokazuje rzeczywistość bez filtra. Mama dwójki i właścicielka firmy Insta Academy. Przy tym wszystkim ogromnie zaraża uśmiechem i swoją pasją do tenisa.

link: https://www.instagram.com/jbanaszewska/

 

4. Jeanet Life

Gdybym wierzyła w to, że mamy idealne istnieją, to ona byłaby w czołówce takich mam. Żaneta wraz ze swoim mężem ma przepiękny dom, wychowuje wspaniałe córki i prowadzi dochodowy biznes w internecie.

Link: https://www.instagram.com/jeanetelife/

 

5. Magdalena Linke-Koszek

Współtwórczyni Her Impact, mama dwójki, kobieta pracująca na swoją markę osobistą. Zauroczyła mnie stylem, pracowitością i zawziętością w swoich działaniach.

Link: https://www.instagram.com/magdalenalinkekoszek/

 

6. Angielski na macierzyńskim

Wspaniały profil o tym, co robić na macierzyńskim. Mimo że takiego nie mam, to sama chętnie w wolnych chwilach podglądam i uczę się czegoś nowego.

Link: https://www.instagram.com/angielski_na_macierzynskim/

 

7. Fizjomommy

To kolejny przykład pracującej mamy dwójki. Tę fizjoterapeutkę, która wydaje ebooki, powinna znać każda przyszła mama. Na jej profilu znajdziecie ogrom przydatnej wiedzy, wsparcia, dobrych słów i ciepła bijącego od twórczyni.

Link: https://www.instagram.com/fizjomommy/

 

8. Make Life Easier – Kasia Tusk

Myślę, że Kasi nie trzeba nikomu przedstawiać. Ja od siebie napiszę, że uwielbiam ją za styl nie tylko w modzie, ale także w życiu i biznesie.

Link: https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

9. Ola Tatka

Na tym profilu jest pełno dziecięcej radości i kulinarnych pyszności! Dzieci Oli są mega radosne, a ile mają pomysłów na sekundę… Ola to prawdziwa mama pracująca dbająca także o siebie. Więc jest u niej pysznie, z klasą i z uśmiechem.

Link: https://www.instagram.com/olatatka_/

 

10. Studio Mc Gee – Shea

Shea zauroczyła mnie swoim darem do urządzania, jej projekty i realizacje są moimi największymi wnętrzarskimi inspiracjami. Przy okazji przemyca piękne stylizacje i jest mamą trójki!

Link: https://www.instagram.com/studiomcgee/

 

11. Andreea Ali

Światowej klasy makijażystka, która niedawno po raz pierwszy została mamą. Pokazuje nie tylko idealne makijaże i porady, ale także życie w paryskiej mamy.

Link: https://www.instagram.com/aliandreeamakeup/

 

12. Justyna Szyc-Nagłowska

Justyna na Instagramie pokazuje kulisy pracy i swojego życia prywatnego, a robi rzeczy niesamowite – nagrywa mega interesujące podcasty.

Link: https://www.instagram.com/jus_naglowska/

 

13. Ola Żebrowska

Przedsiębiorca i mama, która pokazuje, jak NAPRAWDĘ wyglądać macierzyństwo, partnerstwo, kobiecość. Założycielka firmy odzieżowej Francis and Henry.

Link: https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

 

Wszystkie dziewczyny są tak wspaniałe, że nie mogłam się zdecydować od której zacząć, dlatego kolejność jest zupełnie przypadkowa.

 

Serdecznie też chcę zaprosić Was na mojego Instagrama. Być może jako przedsiębiorczymi oraz mama w ciąży też będę mogła Was do czegoś zainspirować:

Link: https://www.instagram.com/paniodreklamy/