Czym się zajmuję

Twoja droga do sukcesu

Przez nią przeprowadzam swoich klientów. Mogę wykonać także pojedyncze prace, ale tylko kompleksowe działania przynoszą największą skuteczność. Jeżeli masz już wykonane w poprawny sposób pewne elementy, wykorzystam je i swoje prace zacznę od tego, co najbardziej potrzebujesz.

Każda firma musi wiedzieć, co chce osiągnąć na rynku. Pomogę Ci obrać właściwy kierunek i doradzę, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele. Przygotuję identyfikację wizualną (logo, kolory i kroje pisma) dopasowaną do stylu Twojej firmy.
Dobrze przygotowane zdjęcia, wizualizacje i teksty są niezbędne do stworzenia strony internetowej, materiałów promocyjnych oraz w prowadzeniu profili społecznościowych. To słowa i fotografie opowiadają historie oraz wyzwalają emocje.
Każdy brandowany przedmiot ma określoną funkcjonalność, a ja doradzę Ci, co najlepiej rozreklamuje i podkreśli charakter Twojej firmy. Oprócz materiałów drukowanych takich jak wizytówki, teczki ofertowe i katalogi, mogę przygotować odzież z haftem i gadżety reklamowe.
Twoi potencjalni klienci co raz częściej wyszukują usługi w Internecie nim zdecydują się na wybór. Wygląd Twojej strony internetowej to jedno, ale trzeba także zadbać o jej odpowiednią budowę techniczną, hosting i domenę, grafiki, zdjęcia oraz teksty. Pomogę Ci także z pocztą firmową.
W swoich działaniach nie mogę pominąć profili firmowych na portalach społecznościowych. Dobre relacje z Twoimi klientami się wyjątkowo ważne. Odpowiednio prowadzone profile w mediach społecznościowych pozwalają także na zdobycie nowych odbiorców.
Abyś mógł kontynuować rozwój swojego przedsiębiorstwa, pokażę Tobie lub Twoim pracownikom jak administrować strony internetowe, prowadzić profile firmowe w mediach społecznościowych

Wspieram przedsiębiorców w dążeniu do ich biznesowych celów.

Najchętniej współpracuję z przedsiębiorczymi kobietami, jednak moja oferta dostosowana jest do wszystkich lokalnych przedsiębiorców i marek osobistych.

W Outline, czyli w studiu interaktywnym, które prowadzę, nadajemy zarys wizerunkowy firm, a przede wszystkim wspieramy przedsiębiorców w ich działaniach. Zaprojektujemy logotyp Twojej, zbudujemy stronę internetową i wydrukujemy Twoje wizytówki. Oczywiście wszystko od A do Z, aby było spójne i dobrze skomponowane.