Znam wiele historii przedsiębiorców, którzy dokładnie wiedzą, że początki bywają bardzo trudne. Dlatego po wielu konsultacjach i wycenach przygotowałam specjalne pakiety, które działają w sposób stałych, ale niskich abonamentów. Mogą z nich skorzystać wszyscy, którzy potrzebują stronę internetową: osoby, które dopiero zaczynają oraz osoby, które już prowadzą swój biznes.

Jakie są korzyści tych pakietów?

Przede wszystkim niskie koszty na początku i cały okres trwania pakietu. Koszty budowy strony mogą być dla niektórych za wysokie, a to nie są wszystkie wydatki związane z budową strony. Należy przecież doliczyć jeszcze cenę serwera i domeny, które w obu pakietach wliczyłam w abonament miesięczny.

Kolejną korzyścią jest ciągła aktualizacja strony. Zapewne wiesz, jak ważne są aktualizacje pod względem bezpieczeństwa. W przypadku obu pakietów ciągle aktualizujemy system, na którym zbudowana jest strona.

Dodatkowo dzięki pakietom Twoja strona będzie ciągle aktualna. Jeżeli tego potrzebujesz, możemy edytować jej treść bez dodatkowych kosztów (np. w przypadku zmiany numeru telefonu).

W pakiecie Strona i poczta na start dostajesz także skonfigurowaną pocztę firmową, o której tak dużo tu mówimy. Mam nadzieję, że Cię przekonałam, więc zobacz jak to działa.

Jak to działa?

Jeżeli jesteś już zainteresowany budową strony internetowej, przygotuj wszystko to, co chcesz tam zamieścić. Oczywiście pomogę Ci wybrać odpowiednie informacje i doradzę co jeszcze powinno się znaleźć na Twojej witrynie. Wspólnie wybierzemy także nazwę domeny i poczty. Podczas podpisywania umowy na wybrany pakiet ustalamy termin, do którego Twoja strona będzie przygotowana. Jest to także termin rozpoczęcia trwania pakietu. W ten dzień strona zostanie podpięta pod wybraną domenę.

Podczas trwania pakietu będziemy regularnie aktualizować system strony po to, aby była ciągle bezpieczna i sprawnie działająca. W przypadku jakichkolwiek zmian, treść Twojej strony zostanie poprawiona.

Poniżej przestawiam Ci dwa pakiety na różne okresy trwania abonamentu.

Pakiety

 • Pakiet: Strona na start
  Czas trwania umowy 12 miesięcy 18 miesięcy 24 miesiące
  Cena miesięcznie netto 140,00 zł 120,00 zł 100,00 zł


  W tej cenie Pakietu Strona na start otrzymujesz:

  • stronę internetową na szablonie WordPress
  • podstawowe teksty i grafiki
  • domenę z końcówką .pl .com lub .eu na czas trwania umowy
  • hosting strony internetowej na czas trwania umowy
  • comiesięczne aktualizacje systemu
  • comiesięczne drobne modyfikacje w treściach strony
  • po zakończeniu czasu trwania umowy domena i stroną należą do Ciebie
 • Pakiet: Strona i poczta na start
  Czas trwania umowy 12 miesięcy 18 miesięcy 24 miesiące
  Cena miesięcznie netto 150,00 zł 130,00 zł 110,00 zł


  W tej cenie Pakietu Strona i poczta na start otrzymujesz:

  • Pakiet Strona na start
  • założenie konta pocztowego
  • 3 GB miejsca na serwerze na pocztę firmową

A co później?

Po zakończeniu pakietu strona pozostaje do Twojej dyspozycji. Możesz z nią zrobić cokolwiek chcesz. Podobnie w przypadku serwera i domeny.

Oczywiście na koniec trwania pakietu skontaktuję się z Tobą i zaproponuję Ci kolejne pakiety w bardziej atrakcyjnych cenach. Rozwiązania dopasuję do Twoich potrzeb.


Ania Zielińska

Od 4 lat wspieram przedsiębiorców w pracy nad wizerunkiem firm. Z przyjemnością pomagam wdrażać nowe pomysły oraz rozwijać biznesy po to, by konsekwentnie i skutecznie dążyć do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.